Boban: Jam i lumtur qe rikthehem ne shtepine time!

Pas zyrtarizimit per rikthimin ne shtepine e tij kuqezi Zvonimir Boban eshte shprehur per mediat italiane:

Jam shume i lumtur qe kthehem ne shtepi dhe te jap kontributin tim qe Milan te rikthehet aty ku e meriton. Duhet te jete nje klub fitues dhe protagonist sepse eshte natyra e saj historikisht. Do te jap gjithcka per kete detyre dhe per tifozet kuqezi. Kur Paolo me telefonoi nese do isha i gatshem mora makinen ne mes te nates dhe shkova ne shtepine e tij per te kuptuar me mire gjerat si ishin. Me pas fola me Ivan Gazidis dhe drejtues te tjere dhe ishte gjithcka me e qarte dhe ja ku jam ketu ne klubin qe dashuroj dhe qe me ka dhene gjithcka. Uroj ta shperblej kete besim ndaj meje me punen time.. – u shpreh Zvonimir Boban per mediat italiane!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu