Prince Boateng dhe urimi “pikant” për Vidal dhe Interin! Kiliani i kthen përgjigje

Arturo Vidal tashmë ka ardhur në Milano dhe do të veshë fanelën e Interit këtë sezon, duke u bashkuar me Antonio Conte-n, trajnerin me të cilin ka fituar titullin te Juventusi përpara se të largohej nga bardhezinjtë.

Boateng, i gol più belli con il Milan

Edhe pse i vjetër në moshë, megjithatë, ish-futbollisti i Barcelonas mbetet një luftëtar dhe që mund të bëjë diferencën… Natyrisht, shumë mesazhe në drejtim të tij nga ish-shokë ekipi dhe mes tyre edhe një “thumbim” nga Kevin Prince Boateng, që ka veshur fanelën e Barcelonas për pak kohë dhe kishte Vidal shok ekipi!

“Edhe pse do të veshësh ngjyrat e gabuara të Milanos, suksese vëlla”

Kjo sigurisht për faktin se do të luajë me Interin dhe jo Milanin! “Faleminderit shumë vëlla”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu