Blerja e re e Interit ndez derbin e Milanos dhe kërcënon kuqezinjtë

Blerja e re e Interit, Aleksandër Kolarov, që u transferua nga Roma te ekipi zikaltër, pasi u kërkua nga Antonio Conte, në intervistën për Inter TV menjëherë ka ndezur derbin e Milanos në “San Siro”.

La borsa di Pedullà: Inter, Kolarov e Vidal usato più che sicuro - La  Gazzetta dello Sport

Supersfida do të luhet në javën e katërt të kampionatit dhe në mesin e muajit tetor. Serbi u shpreh: “Kam luajtur shumë derbi në Romë dhe Mançester, sigurisht që është një ndeshje shumë e rëndësishme dhe duke qenë se kam shënuar një gol në shumë raste, pres që ta bëj edhe ndaj Milanit”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu