Biglia ky viti hakmarrjes!

Sot u rikthye Lucas Biglia ne Milanello:

-Jam rikthyer shume i karikuar, ky do te jete viti hakmarrjes, sezonin e kaluar isha i merzitur me veten time pasi nuk isha ne formen e duhur.. ne keto dite pushimesh jam rekuperuar plotesisht dhe mendoj se jam gati dhe mezi po pres te bashkohem me skuadren.

Kemi nje grup te mire lojtaresh dhe Gattuso ka bere nje pune te mire shpresoj te jete sezoni yne.. eshte shprehur Lucas Biglia per Milan TV.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu