Biglia Gomez nuk me kerkoi falje!

Lucas Biglia ka folur per mediat argjentinase per rastin e demtimit nga Gomez ne ndeshjen Milan vs Atalanta:

– Mendova per momentin se u demtova serish ne brinje por fatmirsisht jo..

Gomez? Nuk me erdhi te me kerkoje falje as ne moment as pas ndeshjes, nuk e kam mik edhe pse luajme ne kombetare bashke por kur u demtova heren e pare lojtari i Benevento erdhi dhe me takoi ne spital.. megjithate tani mendoj vetem per boterorin me Argjentinen – u shpreh Lucas Biglia per mediat argjentinase!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu