Bertolacci? Te rikthehem te Milan? Per momentin mendoj per Genoa!

  • Mungojne dhe 4 ndeshja nga mbyllja e Seria A dhe jam i perqendruar vetem ketu.. Milan? Pas mbylljes se sezonit do te flasim me te gjitha palet, por per momentin nuk mund te flas per Milan pasi jam nje lojtar i Genoa – eshte shprehur mesfushori Bertolacci per mediat italiane i pyetur per te ardhmen e tij!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu