Berlusconi këshillon Ibrahimovic dhe “premton”: Do t’i bëj telefon Stefano Piolit!

Silvio Berlusconi, duke folur për SkySport24, nuk harron Milanin dhe ndalet te kuqezinjtë, derbi, Crvena Zvezda, Pioli por edhe Ibrahimovic.

Derbi: “Si një milanez, më ndodh ndonjëherë të bëj tifo edhe për Interin. Padyshim që zemra ime është e Milanit dhe sigurisht që do të bëj tifo për Milanin të dielën”.

Për Crvena Zvezda: “Ndonjëherë më vijnë ndërmend këto kujtime të mira. Milani ka qenë një pjesë e rëndësishme e jetës sime”

Pioli: “Ndonjë këshillë për Piolin? Ndoshta do t’i bëj një telefonatë … (buzëqesh)”.

Për Ibrahimovic: “Karriera e tij duhet të përfundojë në një mënyrë të shkëlqyeshme dhe prandaj unë rekomandoj që ai ta përfundojë atë te Milani”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu