Berlusconi justifikon humbjen ne politike!

Pas humbjes ne politike duke nxjerre nje parti si Lega Nord me me shume vota se Forza Italia e Berlusconit ish Presidenti milanit ka folur per mediat italiane..

– Morem me pak vota sepse 2.5 milion tifoza kuqezinj te milanit nuk me votuan me, e dija qe shitja e klubit do te kishte nje kosto te larte dhe ne partine tone.. u shpreh Berlusconi per mediat!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu