Bergomi sulmon Donnarumma-n! “Pse e bëre?”… Gazetari ia kthen: Bota do shohë PSG-City, por nëse ulesh në stol je idiot!

Beppe Bergomi, i cili foli në Sky Calcio Club, u kthye në zgjedhjen e Donnarumma për të kaluar te PSG:

“Unë kurrë nuk do ta kuptoj zgjedhjen e Donnarumma për të shkuar te PSG. Herët a vonë Milani do të fitojë përsëri. Kishte vetëm nevojë për pak durim. E përsëris: është një zgjedhje që nuk do ta kuptoj kurrë!”.

Fabio Caressa ia kthen: “Nëse më duhet të shkoj te PSG, duke fituar më shumë dhe më pas të gjej veten në atë situatë, do të thotë që kam bërë një budallik!

Të gjitha ato para mund te blejne qetësine. Por nëse pastaj shkon në stol ne perballjen ndaj Manchester City, një lojë që do ta shikojë e gjithë bota, atëherë per çfarë shkove te PSG?”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu