Bergomi: Scudetto? Milan dhe tre ekipe të tjera më të forta se Interi!

Beppe Bergomi, gjatë komentit të Inter-Crotone, foli për luftën e kampionatit që ka të bëjë me Milanin, Interin, Napoli, Juventus, Roma dhe më gjërë.

Deklaratat e tij janë disi befasuese edhe pas fitores së shtatë radhazi te Interit: “Interi nuk ka skuadrën më të mirë, por Conte është vlera e shtuar. Juve, Milan, Napoli, Lazio janë shumë të fortë.

Ekipe të ndërtuara mirë. Nuk do ta nënvlerësoja as Romën. Gjithçka është e hapur. Kur të fillojnë kupat, Interi mund të ketë një epërsi ose avantazh sepse nuk luan”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu