Bergomi: Per Piatek nuk kisha dyshime!

Ne emisionin Sky Calcio Bergomi ka folur per ndeshjen Roma vs Milan dhe per afrimet e reja te kuqezinjte.

Per Piatek nuk kam patur dyshime qe ne fillim, kush shenon me ate shpejtesi dhe kush ambjentohet shpejt shenon kudo qe shkon. Nuk eshte rastesi 13 gola me Genoa..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu