Bennacer, tjetër injeksion besimi dhe gol. Algjeria e pandalshme (VIDEO)

Pas dëmtimit të Maignan dhe Covid-19 për Theo Hernandez, Milani mund të buzëqeshë të paktën sa i përket mesfushës.

Ismael Bennacer dhe Algjeria e tij vazhdojnë me një ritëm të çmendur në kualifikueset e Kupës së Botës për Katar 2022.

Mesfushori kuqezi shënoi dje golin e 3-0 të 3-0 të Algjerisë në ndeshjen kundër Nigerit (u mbyll 4-0), e vlefshme për kualifikueset afrikane për Kupën e Botës.

Një injeksion i mëtejshëm i besimit për lojtarin kuqezi, gati për t’u kthyer në Itali për ndeshjet që e presin me kuqezinjtë…

Këtu është videoja e shënimit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu