Bennacer – Kur Milan te therret nuk mund ti thuash jo..

Faqja zyrtare e Milan sot ka publikuar nje video ku lojtari me i ri Bennacer ka folur per here te pare pas firmosjes se kontrates me kuqezinjte:

Mberritja te Milan? Jam shume i lumtur te bej pjese ne kete klub kaq te madh, nuk di cfare te them vetem qe jam shume i entuziasmuar dhe i nderuar qe jam ketu..

Pse zgjodha Milanin? Milan eshte nje nga klubet me te lavdishem ne bote per historine e saj, nese Milan te therret nuk duhet te mendohesh duhet vetem ti thuash vetem po..

Kupa Afrikes? Nuk e prisja kete sukses, 3 vjet me pare nuk luaja me kombetaren, por isha i duruar, punova fort tani gjithcka eshte e bukur, jam shume i lumtur per kete..

Nje mesazh per tifozet? Forza Milan, Te gjithe sebashku jemi nje skuader e madhe, do jap gjithcka per tifozet dhe per skuadren time, mezi pres te bashkohem me skuadren do jap 2000%..

https://www.facebook.com/ACMilan/videos/2958635664207732/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu