“Bëmë detyrat e shtëpisë sonte, të gjithë”

Alexis Saelemaekers u intervistua nga Milan TV në fund të Roma-Milan 1-2. Belgu sot u duk në nivelet që jemi mësuar ta shohim në fazën e parë.

“Ishte shumë e rëndësishme për ne, bëmë atë që duhej të bënim. Kemi punuar shumë dhe tre pikët ishin thelbësore”.

Për Romën: “Është një ekip i vështirë për t’u përballur, sot të gjithë bëmë detyrat e shtëpisë dhe ne morëm tre pikët”.

Çfarë ju ka mbetur nga kjo paraqitje? “Gjithçka që bëmë sot ishte e rëndësishme, ne duhet të vazhdojmë kështu”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu