Belloti nga kundershtar ne objektiv merkatoje!

Sot perballja kunder Torino do te jete nje nga transfertat me te veshtira te kuqezinjve.

Andrea Belloti nje nga sulmuesit me te perfolur veres qe kaloi per nje transferim te mundshem te Milan sot do te jete kundershtar, por kjo mund te jete ndeshja e fundit kunder Milan pasi ne vere drejtuesit kuqezinj do te rinisin serish tratativat per te sjelle ne Milano lojtarin qe ka dhe pelqimin e Gattuso.

Pikerisht te Rino qe ne kohen kur drejtonte Palermon bashke me DS Perineti shkojne ta ndjekin Andrean ne kohen kur luante per Albinoleffe ne Seria B dhe ta transferonin atje. Sot do te jete kundershtar por ne vere gjerat mund te ndryshojne kjo pasi te gjitha palet e kane dhene ok e tyre.. Andrea eshte shprehur disa here per pelqimin e tij nese transferohej ne Milano, Gattuso gjithashtu do ta priste me krahehapur lojtarin, problemi i vetem mbetet kosto e larte e kartonit qe Cairo kerkon por le te presim deri ne vere nderkohe sot shijojme nje Torino vs Milan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu