Belloti-Milan telenovela vazhdon..

Me rastin e finales se kupes te Primavera te Milan dhe Torino drejtuesit kuqezinj dhe ato torinez jane takuar dhe kane folur per ceshtjen ‘Belloti’

Sipas Tuttosport Milan i ka ofruar kartonin e Cutrone si dhe 50 milion euro, oferte e cila eshte refuzuar nga Cairo Presidenti Torinos. Mbetet gjithcka per tu pare pasi ne vere do te kete tjera tratativa midis paleve!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu