Nga Belgjika: Milani eshte nje hap larg Fellainit!

LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 05: Marouane Fellaini of Manchester United during the Premier League match between Chelsea and Manchester United at Stamford Bridge on November 5, 2017 in London, England. (Photo by Shaun Botterill/Getty Images)

Sipas mediave belge Marouane Fellaini do jete lojtari me i ri i Milanit. Ai ka refuzuar rinovimin me Manchester United dhe pritet te firmosi me Milanin nje kontrate 3 vjecare. Belgu pritet te jete perforcimi i pare per mesfushen e Milanit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu