Balotelli asnje shans te rikthehem te Milan!

  • Seria A? Ka shume skuadra ne Itali qe me ndjekin dhe me kerkojne por te shohim deri ne fund..me pelqen te kthehem atje..
  • Milan? Jo asnje mundesi per tu rikthyer atje, me shume mundesi ky eshte viti fundit te Nice edhe pse nuk eshte e sigurte 100%.
  • Sezoni im? Besoj se ky ishte me i miri vitet e fundit..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu