Balotazh Calabria apo Abate per krahun e djathte!

Jane tre dyshime akoma ne formacionin e Gattuso per sfiden kunder Bologna.

Ne krahun e djathte Calabria apo Abate jane ne gare per nje vend titullari, nderkohe ne mesfushe Locatelli duket ne avantazh ndaj Montolivo, po ashtu dhe Kalinic ndaj Cutrone duket ne avantazh per nje vend titullari.

Por megjithate Rino do te vendose perfundimisht vetem pas stervitjes se fundit diten e shtune!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu