Bakayoko:Deshiroj te vazhdoj tek Milani,dua ta rikthej klubin ne Champions League.

Bakayoko: E ardhmja? Per momentin jam akoma ne kontrate me Chelsean por jam shume mire ne Milano dhe dua te vazhdoj ketu. Ne fillim kisha shume veshtiresi edhe pasi nuk e dija gjuhen italiane. Sot shkon shume mire si ne fushe ashtu dhe jashte saj dhe per kte gje jam shume i lumtur.Objektivi eshte te mberrijme ne 4 vendet e para. Kisha nje fillim te veshtire dhe per mua nuk ishte e lehte te pershtatesha me ekipin e ri. Tani mendoj te behem i rendesishem per skuadren dhe te jap gjithmone gjithcka ne fushen e lojes per ta derguar Milanin aty ku meriton.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu