Bakayoko: Jam i lumtur qe tifozet kane ndryshuar mendim per mua..

Ne nje interviste te gjate per Milan TV Bakayoko ka folur per momentin ne skuadren kuqezi:

Mendoj se tifozet kane ndryshuar mendim per mua dhe kjo me ben te ndihem mire. Ne ndeshjet e fundit nuk kemi pesuar gol dhe po luajme mire, por duhet te permirsohemi ende nese duam te arrijme ne Champions League. Dy muaj me pare kane ndryshuar shume gjera, tani i njoh me mire shoket e skuadres si dhe ata me njohin me mire mua.

Rendimenti im? Jam ketu vetem prej 6 muajsh dhe tani ndihem mire, punoj cdo dite per tu permirsuar akoma me shume..

Nese shenoj? Kam menduar dicka per menyren e gezimit te golit por e kam surprize..

Me ke ngjasoj? Si menyra lojes ngjasoj me Viera, i gjate, teknik, i forte preferoj ate lloj lojtari..

Tifozet? Pa mbeshtetjen e tyre nuk mund te arrijme qellimet tona, e gjithe skuadra ka nevoje per to nese duam te arrijme objektivat tona..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu