Bakayoko i pandalshem!

Lojtari francez i ardhur nga Chelsea ne forme huazimi me te drejte blerjeje jo vetem po habit me formen e tij te mire por dhe eshte bere nje lojtar qe Gattuso nuk mund te beje dot pa te.

Qe prej dates 31 tetor ku Bakayoko debutoi ne formacion me kuqezinjte lojtari nuk ka pushuar asnje minute dhe nuk eshte zevendesuar kurre nga trajneri Gattuso prej 20 ndeshjesh rrjesht.

Te vetmet ndeshje ku ka dale nga loja ne minuten e 76 ishte kunder Bologna ku lojtari u ndeshkua me kartonin e kuq dhe mungoi ne ndeshjen pasardhese kunder Fiorentina.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu