Bakayoko i kuptoj fishkellimat, por do ti kthej ne duartrokitje!

“Conte dhe Gattuso kane te njejten metode pune jane te ngjashem..
Fishkellimat? I kuptoj tifozet nuk ndjehem mire por shpresoj ti kthej ne duartrokitje..
Ambjentimi? Kessie me ka ndihmuar shume po mesoj gjuhen italiane dhe deshiroj te ndihmoj Milanin te hyj ne Champions

Skema? Ne 4-4-2 ndjehem me mire por dhe ne 4-3-3 kam bere mire, dua te ndihmoj skuadren ne cdo pozicion”

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu