Bakayoko: Higuain? Nuk mund te them asgje, nuk eshte problemi im..

Ne nje interviste per Corriere dello Sport Bakayoko lojtari me ne forme per momentin te kuqezinjte ka folur per situaten e sulmit ne skuader dhe ndryshimet ne ate repart:

Higuain? Nuk mund te flas shume per kete sepse nuk eshte problemi im, i kam folur per qytetin dhe se po shkon ne nje klub te madh por jo me shume. Situata ne klube ndryshon shpejt une isha me nje tjeter trajner (Conte) tani eshte Sarri dhe nuk e di si shkojne gjerat..

Piatek? Dy gola ne ndeshjen e pare jane nje sinjal i mire, polaku eshte i shpejte dhe teknik, krijon hapesira dhe do te na sherbeje shume. Ka hyre shume shpejt ne mekanizmat e skuadres dhe shpresoj se do te na ndihmoje shume..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu