Bakayoko: Dua te jem ne San Siro kur te kendohet muzika e Champions..

Ne nje interviste te gjate per France Football qe do te publikohet neser Tiemoue Bakayoko ka folur nder te tjera per ecurine e kuqezinjve ne Seria A:

Do te bej gjithcka qe Milan te marre pjese ne Champions League ne edicionin e ardhshem. Jane gati 5 vjet qe tifozet e Milan nuk degjojne muziken e Champions ne San Siro dhe une uroj te jem ketu kur ajo te degjohet.. – eshte shprehur mesfushori francez i cili ka arritur te binde me performancen e tij drejtuesit dhe tifozet kuqezi kete sezon pas mberritjes ne huazim nga klubi londinez Chelsea!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu