Baiocchini per Sky: Nuk besoj se merkato e Milan eshte mbyllur!

Manuele Baiocchini ka folur per Sky Sport rreth zerave te fundit te merkatos se kuqezinjve:

Pasi mori pergjigje negative per transferimin e Deulofeu nga drejtues se Watford nuk besoj se merkato e kuqezinjve eshte e mbyllur. Drejtuesit e Milan kane bere disa sondazhe per disa lojtare te tjere dhe skuadres se Gattuso i nevojitet nje sulmues krahu. Jam i bindur se Milan eshte i gatshem per cdo lloj situate ne keto dite te fundit te merkatos, eshte shprehur gazetari i Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu