Badelj shume afer Milanit!

Sipas  mediave italiane 29 vjecari i Fiorentines,Milan Badelj pas refuzimit te rinovimit te kontrates me Fiorentines eshte shume afer ti bashkohet skuadres se Milanit. Milani i ka ofruar kroatit nje kontrate 3 vjecare me 2.5 milione euro ne sezon. Per lojtarin eshte i interesuar dhe Lazio por veshtire qe ti plotesoj kerkesat ekonomike dhe lojtari duket shume afer Milanit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu