Bacca Villareal kerkon ulje!

Pasi pagoi 2.5 milion euro per huazimin e thjeshte Milanit dhe me te drejte blerjeje prej 15 milion eurosh Villareal tani kerkon ulje cmimi nga kuqezinjte qe sipas Tuttosport nuk jane te gatshem per kete ulje cmimi ne kartonin e kolumbianit.
Klubi spanjoll kerkon te ulet cmimi te pakten deri ne 12 milion euro por qe Milan deri me sot nuk eshte dakort per nje gje te tille, megjithate deri ne perfundim te sezonit do te diskutohet serish rreth te ardhmes se Carlos Bacca e cila mund te jete ne Itali apo do te vazhdoje ne Spanje!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu