Bacca ‘hakmerret’ ndaj Montella!

Perballja sot ne ligen spanjolle ka vendosur dy ish milaniste Bacca vs Montella ne nje Sevilla vs Villareal ku rezultati ne fund nuk i buzeqeshi askujt 2-2.

Bacca i dha avantazhin miqve ne pjesen e pare duke marre dhe nje kenaqesi personale ndaj ish trajnerit te tij te Milan ku ishte pikerisht Montella njeriu qe e largoi nga kuqezinjte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu