Baca kerkon te qendroje ne Spanje!

Sipas mediave spanjolle Carlos Bacca pas boterorit do te kete nje takim me drejtues te Milan per te ardhmen e tij. Villareal e kerkon sulmuesin dhe ofron 8 milion euro ndersa Milan kerkon 15 milion euro.

Te interesuar jane dhe Fenerbahce me Trabzonspor per sulmuesin por kolumbiani nuk deshiron te largohet nga Spanja!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu