Atletico Madrid gati 40 milion euro per spanjollin kuqezi!

Madrid therret Suso, jo Real Madrid por Atletico Madrid eshte gati te shpenzoje 40 milion euro per kartonin e spanjollit Suso. Shume e cila nuk ka nevoje te hapi nje tratative me Maldini dhe Gazidis pasi ajo eshte shuma e klauzoles se prishjes se kontrates me kuqezinjte.

Shifer e larte e cila do te ishte nje frymarrje per arken e klubit dhe Fair Play Financiar pasi lojtari spanjoll eshte afruar pikerisht ne vitin 2015 nga Liverpool me parameter 0 dhe do ti kursente drejtuesve te Milan jo vetem te ardhurat por dhe vendimin per te vazhduar me tej me lojtaret si Donnarumma dhe Romagnoli si te pashitshem per klubin.

Shume do te vendoset dhe nga trajneri Giampaoli i cili do te kete nje takim me Suso kur ky i fundit nuk e ka fsheh deshiren per nje rikthim te mundshem ne Spanje, aq me shume te Atletico Madrid i cili pas largimeve te Griezman dhe Diego Costa ka neveoje per perforcime ne sulm!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu