Atletico Madrid fiton Europa League!

Eshte Atletico Madrid fituesja e Europa League per sezonin 2017/18. Skuadra e Cholo Simeones mundi ne finale Olimpik Marseille me rezultatit 3-0 me gola te Griezman 2 dhe Gabi.

Skuadra spanjolle e Atletico Madrid e fiton per te treten here ne 8 vitet e fundit kete kompeticion!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu