Atletico Madrid dhe Sevilla pas Suso!

Nga Spanja vijne lajmet se Atletico Madrid dhe Sevilla kane hedhur syte nga sulmuesi krahut te kuqezinjve Suso. Lojtari pelqehet ne Spanje dhe ka nje klauzole prej 38 milion eurosh shume e cila mund te perdoret nga Milan ne rast largimi te spanjollit per sulmuesin hollandez te Lyon Depay!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu