Asist super nga Ibrahimovic, Paqueta realizon golin e parë të sezonit (VIDEO)

Goli i parë i sezonit për Milanin ka ardhur nga këmbët e Lucas Paqueta, që po luan titullar ndaj Novara. Braziliani ka marrë një asist të bukur nga Ibrahimovic dhe pasi ka dribluar bukur mbrojtësin e Novaras, e ka pasur të lehtë të realizojë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu