Asist fantasik nga Calhanoglu, Castillejo falënderon dhe realizon (VIDEO)

Janë dashur pak minuta që Milani të gjejë golin e avantazhit ndaj Vicenza, skuadër që këtë sezon do të luajë në Serie B. Goli i parë u realizua nga Castillejo, por pasimi perfekt mes 4 kundërshtarësh ishte i Calhanoglu, që ka gjetur filtrimin për spanjollin.

Milani e ka nisur mjaft fort miqësoren në Milanello ndaj ekipit bardhekuq, teksa ndodhet edhe kryesia e klubit, me Maldini, Gazidis dhe Massara.

Trajneri Pioli ka hedhur në fushë një formacion ndryshe dhe është rikthyer sidomos numri “10” titullar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu