Asist dhe supergol, Hakan Calhanoglu shkëlqen te Turqi-Holandë (VIDEO)

Një asist dhe një gol deri tani për Hakan Calhanoglu.

Në kualifikueset e Kupës së Botës Katar 2022, Turqia po mund Holandën 3-0 dhe pikërisht goli i tretë është shënuar nga futbollisti i Milanit, që i jep vazhdimësi kështu golit dhe paraqitjes sidomos në pjesën e dytë ndaj Fiorentina në Firence…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu