“Asgjë për të ofruar veç gjakut…”, Ibrahimovic thyen heshtjen pas dëmtimit! Postimi i tij

Zlatan Ibrahimovic është rikthyer në rrjetet sociale. Ditët e fundit është folur shumë për gjendjen fizike të suedezit: problemi i gjurit mban në ankth Milanin dhe të gjithë tifozët e tij.

Sezoni i sulmuesit duhet të ketë përfunduar kundër Juventusit edhe nëse zyrtarisht kuqezinjtë nuk kanë pushuar së shpresuari për ta parë atë ndeshjen e fundit, kundër Atalanta.

Është e qartë se nëse Milani do të arrinte qëllimin e Ligës së Kampionëve tashmë këtë fundjavë, Ibrahimovic nuk do të luante pavarësisht. Në ditët e ardhshme, pas konsultimit të ri, do të dihet më shumë.

Qëllimi i Ibra është që të jetë në Kampionatin Evropian të ardhshëm me fanellën e Suedisë. Angazhimi me ekipin e tij kombëtar, megjithatë, nuk i lë tifozët të flenë të qetë dhe në këto orë ka pasur shumë thashetheme.

Ibrahimovic me dy histori të reja në Instagram duket se dëshiron t’i heshtë, duke nënvizuar edhe njëherë dashurinë e tij për Milanin: në shkrimin e parë, duke etiketuar klubin Rossoneri, “Timeless”; pastaj, duke postuar foton që e përjetëson atë të përgjakur: “Nuk kam asgjë për të ofruar përveç gjakut, lodhjes, lotëve dhe djersës …”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu