AS Milan ne kerkim te nje sulmuesi!

Nje nga gazetat me te medha ne Spanje e perditshmja AS ne nje artikull sot per kuqezinjte tregon se Mirabelli bashke me Abbiati ishin te pranishem ne ndeshjen mbreme Real Madrid kunder Bayern Mynchen.
Sipas gazetes per te ndjekur situaten nga afer ishin dy objektiva per drejtuesit kuqezinj sulmuesi Benzema dhe mesfushori Ceballos me te parin aq shume te deshiruar dhe me mesfushorin i cili eshte ne dalje per drejtuesit madrilen!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu