AS: Blerja e Andre Silva vihet ne dyshim nga Sevilla!

Sipas gazetes te perditshmen spanjolle AS blerja e Andre Silva nga Milan nuk eshte me e sigurte. Lojtari portugez ka shenuar nje gol ne 3 muajt e fundit dhe nuk po bind aq shume drejtuesit e Sevilla. Lojtari ka shprehur deshiren e tij per te qendruar ne Spanje por mberritja e sulmuesit
 Munas Dabbur ne vere e ben akoma me te dyshimte blerjen e portugezit per shifren e 38 milion euro!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu