Ariedo Braida Milan do te rikthehet!

Ish Drejtori Sportiv i Milan tashme te Barcelona Braida ka folur per Sky Sport dhe per gjendjen e kuqezinjve:

– Sigurisht qe per momentin kuqezinjte nuk po kalojne nje moment te mire, por besoj se do te rikthehen shume shpejt atje ku e meritojne..

Rikthimi te Milan? Per momentin jam mire ne Barcelone jetohet mire pavarsisht se Milano eshte shtepia ime.. eshte shprehur Drejtori Sportiv i Barcelones Braida!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu