Argjentina Sampaoli takon Lucas Biglia!

Sipas Sky Sport trajneri Argjentines Sampaoli ka takuar personalisht mesfushorin Lucas Biglia per te pyetur per gjendjen e tij shendetsore. Per momentin Biglia eshte i demtuar por mesfushori e ka siguruar trajnerin per gjendjen e tij dhe lojtari pritet te rekuperoje per dy ndeshjet e fundit ndaj Atalanta dhe Fiorentina, dhe do te jete i gatshem per Argjentinen ne boteror.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu