“Arbitri e ktheu personale me Calhanoglu! Motivi ndodhi në fillim…”

Sipas gazetarit Paolo Ziliani, gjatë Lazio-Milan kishte një ndeshje brenda ndeshjes midis Calhanoglu dhe Orsato.

Gazetarii në Tëitter komenton episodet midis kuqeziut dhe arbitrit të ndeshjes:

“Nëse shkoni dhe shihni ndeshjen përsëri, në minutat e para Calhanoglu diskuton një vendim të kundërt kundër Milanit me Orsato protagonist.

Ka edhe tone të forta! Nga ai moment arbitri shënjestron lojtarin turk dhe faulli i parë që fishkëllen në favor të tij është në minutën e 70-të (Milinkovic).

Praktikisht, sikur i thotë ta tregoj unë ty”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu