Antonee Robinson-Milan/ Një “martesë” e prishur në altar

Mbrojtësi amerikan Antonee Robinson, në merkaton e janarit ka qenë në Milano për vizitat mjekësore, por një problem fizik e pengoi që të bëhej kuqezi.

Futbollisti e vazhdoi karrieren e tij në Ëigan.

Sezoni i tij në Angli ka qenë i një mjeshtërie shumë të mirë, me shumë klube që kanë lëvizur në javët e fundit.

Sipas asaj që raporton e përditshmja angleze Sun, ka dalë Fulhami, që i ka ofruar 1,9 milionë sterlina Ëigan-it për ta marrë në Londër.

Mes klubeve të interesuara ishte edhe Everton, shoqëri në të cilen është rritur, por presioni i Cottagers ka dalë më mirë edhe se kërkesat e Sheffield United dhe West Bromwich./milanclubalbania.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu