Ante Rebic, çfarë “silure” në ndeshje stërvitore. Kroati super gati për Sampdorian (VIDEO)

Ante Rebic është rikuperuar plotësisht dhe fakti që edhe dënimi i është ulur nga Apeli Sportiv, bën që të jetë titullar në sfidën përballë Sampdorias, ditën e shtunë në mesditë (ora 12:30)

Sulmuesi kroat sot zhvilloi stërvitjen me grupin ashtu si dje dhe pardje, ndërsa mori pjesë edhe në një ndeshje testuese përballë ekipit Primavera.

Dhe, shënoi madje për pak gol: dhe çfarë supergoli do ishte! Një marrje topi rreth 30 metra larg porte, inkursione personal duke kaluar edhe një kontrast, goditje silurë me të majtë dhe topi në trekëndësh shtyllë e jashtme…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu