Ansa Yonghong Li deri te henen 10 milion euro!

Presidenti Milanit Yonghong Li eshte ne ‘lufte’ me kohen pasi sipas mediave italiane Li duhet te derdhe 10 milion euro ne arkat e klubit deri te henen. Nqs nuk respektohet kjo marreveshje atehere Elliot duhet te beje pagesen por jo vetem kaq sepse ne kete rast mund te themi qe Elliot i duhet te hyje ne klub ne vend te Mr Li dhe perpara Uefa-s te paraqitet si President i AC Milan – shkruan Ansa sot ne nje artikull per kuqezinjte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu