Andrea Poli Milanin e kam ne zemer!

– Ne vitet e para me Allegri dhe Seedorf isha mire dhe luaja shume te kuqezinjte ku debutova dhe ne Champions League, me pas filluan problemet dhe u nderpre rritja e grupit..

Arsyet? 6 trajnere ne 4 vjet jane shume, fillonte cdo gje nga e para lojtare qe vinin dhe largoheshin, mbyllej nje projekt fillonte tjetri.. presidenca ishte gjithmone ne dyshim nese do vazhdonte apo jo..

Por une mbetem nje nostalgjik i Berlusconi dhe Gallianit i jam shume mirenjohes qe me dhane ate mundesi te vesh ate fanelle..

Nese shenoj gol? Kuptohet nuk gezoj, Milanin e kam ne zemer.. – eshte shprehur Andrea Poli ne nje interviste per Gazzetta dello Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu