Andrea Pirlo: Te Milan kerkohet me shume qartesi rreth se ardhmes!

Ne studiot e Sky Sport Andrea Pirlo ka folur rreth situates se kuqezinjve dhe se ardhmes se trajnerit kuqezi Rino Gattuso:

Per te arritur Champions te Milan kerkohen 3/4 lojtare me eksperience qe te afrohen qe kete sezon merkatoje. Gattuso ka bere nje pune te mire duke pare lojtaret qe kishte ne dispozicion por nuk mjafton. Dhe tjetra eshte se dhe klubi duhet te jete me i qarte me tifozerine kuqezi per objektivat qe ka dhe planin e saj – eshte shprehur ish mesfushori Andrea Pirlo per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu