Andrea Pirlo – Duhet kohe por Giampaolo eshte trajneri duhur!

Ne nje event te organizuar nga Vialli dhe Mauro ish mesfushori kuqezi Andrea Pirlo ka folur per mediat per situaten e kuqezinjve:

Te Milan jane lojtare te rinj dhe nje trajneri i ri presidence e re, duhet kohe per te kuptuar se cfare kerkon Giampaolo. Pak nga pak por per mendimin tim kane zgjedhur trajnerin e duhur.

Maldini dhe Boban? Po bejne nje pune te mire ne limitin e mundesive qe kane, nje skuader e re por me udhezimet e trajnerit, pra i duhet kohe por jam i sigurte se do te bejne mire.

E drejte te nisesh nga te rinjte? E drejte te nisesh aty ku jane mundesite per tu nisur, niveli per momentin eshte ky dhe nuk mund te besh me shume, kane probleme dhe me UEFA te mos harrojme keshtu qe e drejte te nisen me te rinjte – eshte shprehur Andrea Pirlo per mediat italiane!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu