Andrea Conti: I lumtur per kualifikimin!

Jam i lumtur per asist por me i lumtur me kualifikimin e skuadres, e dinim se do ishte e veshtire ndaj Sampdoria por ja dolem. Nuk eshte e thjeshte te hysh gjate lojes por sot pas shume kohesh mungese duhet te jap maksimumin tim dhe besoj se bera dicka te mire.. Superkupa? Do mundohemi te pergatisim sa me mire finalen, eshte e veshtire por do japim gjithcka..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu