Andre Silva shkon ne Spanje!

Sipas gazetes spanjolle Marca Andre Silva udheton sot drejt Sevilla per vizitat mjekesore. Tashme pas Kalinic te Atletico Madrid nje tjeter sulmues shkon ne La Liga. Si Kalinic dhe Andre Silva zhgenjyen ne sezonin e pare te tyre me kuqezinjte.
Lojtari do te kaloje ne forme huazimi me te drejte blerjeje rreth 35 milion euro!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu